Новини

Triple H: Феновете приемат нещата твърде сериозно

F4WON Оригинал · · 2 мин четене
Triple H: Феновете приемат нещата твърде сериозно

Paul „Triple H“ Levesque смята, че в основата си WWE трябва да бъде забавление и хората просто да се забавляват с продукта.

В края на интервюто си в The Stephen A. Smith Show Levesque бе попитан какво послание би изпратил към феновете относно продукта на WWE и какво представлява той. Той отговори, че WWE предлага по нещо за всеки и покани зрителите, които не са следили компанията напоследък, отново да започнат да я гледат.

„Мисля, че винаги предлагаме шоу, което е вълнуващо, изненадва и радва хората. Има по малко за всеки“, каза Levesque.

„Имаме забавната страна с човек като Danhausen. Имаме и сериозната страна с Brock Lesnar, Roman Reigns, Cody Rhodes, Rhea Ripley, Becky Lynch и Jade Cargill. Но историите са това, което те държи пред екрана. А ако не си гледал известно време, просто се включи отново, защото едно нещо за WWE е сигурно – историята никога не свършва.“

„Когато в нашия свят завърши големият мач, още на следващата вечер започва нова история. Винаги има нещо ново, винаги има нещо голямо, което предстои. Така че, дори да си пропуснал известно време, можеш веднага да се върнеш, да станеш част от историите и от тези епични моменти. Това е целта ни – да има по нещо за всеки.“

„Феновете приемат нещата твърде сериозно“

Levesque добави, че според него хората понякога забравят какво всъщност трябва да бъде WWE и приемат нещата прекалено сериозно.

С толкова много проблеми по света той иска WWE да бъде място, където феновете могат да се откъснат за няколко часа и просто да се забавляват.

„Другото нещо е, че хората понякога губят перспектива. Ние просто сме забавление. Забавляваме хората“, каза той.

„Понякога хората приемат всичко твърде сериозно и се вживяват прекалено много. Но целта е да забавляваме. В света се случват толкова много неща. Ако просто искаш за няколко часа да изключиш от всичко и да гледаш нещо интересно, в което да се потопиш и да си прекараш добре, WWE е точното място.“

„А ако никога не си гледал WWE на живо, казвам ти – ела на наше шоу, на някое PLE или телевизионно събитие. Няма друго подобно изживяване.“

Цялото интервю тук:

Тагове: WWE