Новини

Jim Ross отново лежи в болница

F4WON Оригинал · · 1 мин четене
Jim Ross отново лежи в болница

Jim Ross разкри в събота, че е хоспитализиран вече повече от три седмици.

74-годишната легенда на коментаторската маса публикува съобщение в X, в което сподели, че в момента гледа бейзболния отбор на Oklahoma Sooners от болница в Норман, Оклахома.

JR написа:

„22-ри ден в болницата в Норман. Гледам @CWSOmaha с моя @soonerbaseball. Благодаря на всички за милите мисли и молитвите. Не ме отписвайте още. Все още се боря!“

Миналия месец Ross също даде информация за здравословното си състояние, разкривайки, че е претърпял падане преди AEW Double or Nothing 2026. На шоуто той успя да коментира един мач, този за Continental Championship между Jon Moxley и Kyle O’Reilly.

Ross също така съобщи миналия месец, че преминава през изследвания за деменция и болестта на Алцхаймер. В своя подкаст Grilling JR той обясни, че се подлага на серия от медицински тестове.

„Ще видим как ще се развият нещата. В момента преминавам през много изследвания“, каза JR. „Изобщо не се чувствам зле. Всъщност се чувствам чудесно. Но, Conrad, ще ти кажа едно нещо, приятелю – остаряването е гадна работа.“

Тагове: WWE AEW