Goldberg коментира отношенията си с Triple H преди и сега
Goldberg наскоро гостува в Going Ringside, където говори за отношенията си с Triple H и напрежението между двамата в миналото.
Говорейки за първия си период в WWE през 2003 г., Goldberg заяви, че той и сегашният Chief Content Officer на компанията не са се понасяли.
„По онова време беше различно, защото той и аз не можехме да се понасяме. И двамата бяхме представлявани от един и същ агент и имахме конфликт преди аз да отида в WWE. А и, между другото, той е женен за дъщерята на Vince McMahon, така че за мен това бе ситуация, в която нямаше как да спечеля.“
Бившият WCW шампион допълни, че въпреки проблемите им в миналото, днес двамата са в добри отношения.
„Мисля, че бизнесът надделя и честно казано, в крайна сметка той е добър човек.“
Goldberg говори за опонентите си на ринга на WWE
Goldberg коментира и някои от съперниците си, като заяви, че Brock Lesnar е най-великият противник, срещу когото се е изправял.
„Динамиката да има две абсолютни чудовища на ринга едновременно бе нещо, което ме вълнуваше повече от всеки друг. Той беше човек, който можеше да понесе ударите ми.“