Новини

Добри новини! Jim Ross излиза от болницата

F4WON Оригинал · · 1 мин четене
Добри новини! Jim Ross излиза от болницата

Jim Ross скоро ще бъде изписан от болницата след продължителен престой.

Миналия уикенд 74-годишната легенда сподели, че е прекарал 22 дни в болница в родния си град Норман, Оклахома, като все още се намира там.

Ross не разкри какво е довело до хоспитализацията, но през последните месеци е претърпял няколко падания. Преди AEW Double or Nothing през май той претърпя падане, заради което изпусна полета си за PPV събитието. Въпреки това успя да си осигури нов полет и все пак да коментира шоуто, макар че уикендът се оказал много тежък за него.

Днес Ross публикува нова информация, като разкри, че планът е да бъде изписан от болницата на 30 юни.

По време на престоя си той е провел и „страхотен“ телефонен разговор със своя приятел „Stone Cold“ Steve Austin.

„Прибирам се у дома този вторник! Днес проведох страхотен телефонен разговор със @steveaustinBSR“, написа Ross.

„Нещата започват да се подобряват!“

Последните няколко години бяха трудни за Ross от здравословна гледна точка. През 2025 г. той пребори рак на дебелото черво след операция.

Договорът на Jim Ross с AEW

Подкастът Grilling JR не е излъчвал нови епизоди през последните седмици заради престоя му в болница.

В последния епизод в края на май Ross разкри, че договорът му с AEW изтича през август. През 2025 г. той подписа едногодишно удължаване, за да продължи да помага с коментарите на PPV събитията.

„Просто ще оставя нещата да се развият“, каза Ross относно договора си. „Ако Tony Khan иска да ме задържи, ще го направи. Ако не иска – няма.“

Вчера съводещият в подкаста му, Conrad Thompson, написа в X, че Ross е звучал „страхотно“, когато са разговаряли тази седмица, както и че провежда физиотерапия и се бори с всички сили, за да се върне към нормалното си ежедневие.

Тагове: AEW