Новини

Cody Rhodes: Никой не е по-добър от Triple H

F4WON Оригинал · · 2 мин четене
Cody Rhodes: Никой не е по-добър от Triple H

Cody Rhodes смята, че никой няма по-трудна работа в кеча от Triple H.

По време на участието си в The Ariel Helwani Show Rhodes заяви, че няма човек, който да се справи по-добре от Triple H с ролята на WWE Chief Content Officer. Въпреки това той призна, че един ден би искал и самият той да заеме подобна позиция.

Rhodes каза:

„В света на кеча никой няма по-трудна работа от Triple H в момента. В историята на бизнеса никога не е имало букър, който да е бил обичан и уважаван през цялото време. Никой няма по-трудна работа и никой не може да я върши по-добре от него. И, разбира се, това е нещо, което и мен ме интересува.“

Rhodes направи тези коментари, докато разказваше за избухване зад кулисите на WrestleMania 42. Той призна, че този момент го е накарал да осъзнае, че трябва да се съсредоточи върху това да помага с решения за компанията.

Той продължи:

„Поглеждайки назад, имах едно малко избухване зад кулисите, което, изненадващо, не беше записано, защото изглежда всичко се записва. Когато се качих в автобуса си, осъзнах, че съм го надраснал. А когато казвам „избухване“, имам предвид, че си мърморех няколко псувни и бутнах няколко бутилки с вода. Нищо прекалено сериозно.“

„Спомням си, че когато стигнах до автобуса, си казах: „Надраснал съм това. Няма нужда да правя подобни сцени. Трябва да помагам с решения.“

По-късно Rhodes разкри, че причината за избухването е била това, че някой е използвал нецензурна дума по време на телевизионното излъчване.

„Мисля, че някой каза думата с „F“ на ринга. Аз наистина съм прекалено правилен човек, независимо дали хората ми вярват или не, и за такива неща няма място в нашето шоу, защото това може да доведе до спиране на излъчването.“

Rhodes също така говори за интереса си един ден да има творческа роля в WWE.

„Винаги съм имал интерес към това. Интересувах се още когато баща ми се занимаваше с тази работа, докато едновременно беше и кечист. Интересувах се и когато бях извън WWE и бях изпълнителен вицепрезидент. И определено бих ви излъгал, ако кажа, че и сега нямам интерес към подобна роля.“

Тагове: WWE