Big E говори за Kofi Kingston и Xavier Woods
Big E не смята, че сме видели последното участие на Xavier Woods и Kofi Kingston в професионалния кеч.
След поредицата от уволнения в WWE след WrestleMania 42, Woods и Kingston са избрали да бъдат освободени от компанията, вместо да приемат значително намаление на заплатите си. Те ще могат да подпишат с друга компания, след като изтече 90-дневната им клауза по-късно това лято.
Все още не е известно каква ще бъде следващата им стъпка, но Woods и Kingston имат поддръжници в съблекалнята на AEW, които биха искали да ги видят в компанията.
В момента Big E е единственият член на The New Day, останал в WWE, където изпълнява ролята на коментатор и телевизионна личност, след като приключи кариерата си на ринга през 2022 г. Той говори за напускането на Woods и Kingston по време на A2theK Wrestling Show.
Въпреки че тримата продължават да поддържат близки отношения и общуват често, Big E обясни, че не ги разпитва за бъдещите им планове.
„Това със сигурност е голям период на промяна и за двамата. Мисля, че и двамата предполагаха, че цялата им кеч кариера ще премине в WWE. Woods започна в TNA, а Kofi беше известно време по indy сцената, но мисля, че и двамата очакваха да се пенсионират в WWE.“
„Но има нови собственици, нещата се променят. Такава е природата на бизнеса. Освен това това не е работа за цял живот. Не е нещо, което ще правиш завинаги. Мисля, че те очакваха да останат още известно време в компанията.“
„Не мисля, че са се пенсионирали. Затова нямам търпение да видя какво следва за тях. Общуваме много. Опитвам се да не бъда прекалено любопитен и ги оставям сами да ми казват каквото искат.“
Big E призна, че след края на кариерата си е осъзнал колко много му харесва животът извън постоянните пътувания и че се радва, че Woods и Kingston сега имат повече време за семействата си.
„И двамата имат по три деца и това време със семействата им е безценно. Графикът вече е малко по-лек, но когато започнахме, правехме по пет шоута седмично всяка седмица. А когато си сред водещите имена или дори популярна звезда от мид-карда, постоянно имаш медийни участия.“
„Снимахме реклами, телевизионни предавания, филми, а дори в дните без кеч често бяхме на път за други ангажименти.“
„Така че те пропуснаха много време със семействата си. Това беше изборът им и не търсят съжаление. Но мисля, че в момента наистина се наслаждават на времето у дома по време на този 90-дневен период, в който нямат право да участват в кеч шоута.“
„Тези момчета завинаги ще бъдат моето семейство. Това, което изградихме заедно... честно казано, не мога да си представя по-добро партньорство. Не мога да си представя по-забавен период в кариерата си.“
Big E също така сподели, че именно невероятният период с The New Day му е помогнал по-лесно да приеме края на кариерата си след счупването на врата през 2022 г.
Той е благодарен за всичко, което е постигнал благодарение на Woods и Kingston, и заяви, че ако имаше избор, никога не би ги заменил с други партньори.
Big E разкри още, че се чувства щастлив и здрав, а тази година предстои да се ожени за годеницата си Kristen.
Освен това той е написал мемоари, озаглавени „How I Got Over: Healing from Depression and Psychosis to Find Joy In and Out of the Ring“, които трябва да бъдат публикувани през февруари 2027 г.
Цялото интервю тук: