WWE доволни от историята с The Bloodline, Reigns ще е шампион дълго
Roman Reigns няма да загуби World Heavyweight Championship скоро, като източници на TRNBCKL твърдят, че WWE е доволна от развитието на историята около The Bloodline след WrestleMania 42.
The Bloodline първоначално се формира през юли 2021 г., когато Reigns обедини сили с The Usos под ръководството на Paul Heyman, създавайки един от най-успешните стейбъли в историята на WWE.
Reigns държа Undisputed WWE Universal Championship дълго време, преди да загуби титлата от Cody Rhodes на WrestleMania XL през април 2024 г. и да изчезне.
След завръщането си през август 2024 г. Reigns се завърна като babyface. Оригиналната група се събра отново на Survivor Series, преди формацията, известна като The Bloodline, да бъде преименувана на The MFTs под ръководството на Sikoa в SmackDown.
В момента Reigns държи World Heavyweight Championship в Raw след победата си над CM Punk на WrestleMania 42.
Според TRNBCKL присъединяването на Jacob Fatu към настоящата версия на The Bloodline на Roman Reigns в Raw е вдъхнало нов живот на сюжетната линия и е било оценено положително вътре в WWE.
Медията също така отбелязва, че дългогодишният интерес на WWE към Zilla Fatu – синът на Umaga, който по-рано този месец посети WWE Performance Center – продължава да съществува и е тема, която си заслужава да бъде следена.
Към момента няма информация кой може да бъде следващият претендент за титлата на Reigns или кога евентуално би приключило настоящия му шампионски рън.