Jim Cornette с критики и обиди към Roman Reigns
Jim Cornette разкритикува остро Roman Reigns за появата му на скорошното UFC събитие, проведено в Белия дом.
Reigns бе забелязан на 14 юни заедно с Paul “Triple H” Levesque на UFC Freedom 250, което се проведе на Южната поляна на Белия дом. По-късно той публикува и снимки от посещението си в социалните мрежи. Появата на World Heavyweight Champion предизвика реакции сред феновете, въпреки че Reigns и преди е говорил за подкрепата си към президента Donald Trump.
В последния епизод на подкаста си Drive-Thru, публикуван в петък, Cornette не спести критиките си.
„Той ще отиде в Саудитска Арабия. Ще отиде в Белия дом. Ще отиде навсякъде, където му платят. Той просто обича вниманието“, каза легендарният мениджър и промоутър, като същност в оригинал го нарича "attention whore".
Cornette продължи нападките си, като коментира характера и решенията на Reigns.
„Той е достатъчно голяма звезда, за да каже: „Няма никакъв шанс да отида в Белия дом“. Така че вече знаем какъв е и какво представлява. Скучен и със съмнителни ценности.“
По-късно разговорът се насочи към работата на Reigns на ринга след скорошен сегмент на The Bloodline в Raw.
Cornette разкритикува The OTC за това, че му отнема „цяла вечност да стигне до ринга“ и „цяла вечност да започне да говори“, като добави:
„След това започва да говори и пак нищо не се случва.“
Коментарите на Cornette напомнят за критика от миналата седмица от страна на носителя на награда „Златен глобус“ и кечист Paul Walter Hauser, който също коментира появата на Reigns на събитието.
„Това ли правиш, когато никога не се биеш?“, написа Hauser в X.
„Защо хора като Darby Allin и Kenny Omega се бият всяка седмиц и никога не ни карат да ги „признаваме“? Дали пък не е защото работата носи признанието?“
Hauser завърши публикацията си с още една закачка към Reigns:
„Наслаждавай се на екскурзията, палячо.“